Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
1,140 ден.
1,140 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®
 • Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®

Сет "The Leaf of Guidance"- патентиран дизајн Ninabox®

5,800 ден.
Price in reward points: 150
Product Code: SS05
Reward Points: 20
Availability: In Stock
Qty:
Дизајн од кој трепери срцето на секоја жена.
Композиција од бои со истенчен префинет вкус.
Разнежнете ги сетилата, бидете забележителни истакнете се на ваш начин и вооедно заблескајте 
Со Љубов Нина Бох
 
Сет од 2 парчиња- ланче и обетки Made with Swarovski Elements 
Производите доаѓаат спакувани во гифт кутии со лого и сертификат за автентичноста на Swarovski  кристалите
 
ДЕТАЛЕН ОПИС:
Stone : Swarovski Crystal
Main Metal: 18kt  Rose Gold Plated
 
Necklace- Ланче
Stone Shape: Round
Pendant Length: 4.3cm
Pendant Width: 2.3cm
Stone Color: Multicolored
Total Chain Length: 44cm (17.3")
Necklace Type: Pendant Necklace Chain
Total Weight: 13.5 Gram
 
Earrings- Обетки
Total Weight: 12.5 Garm
Stone Shape: Round
Earrings Length: 3.3cm
Earrings Width: 1.8cm
Stone Color: Multicolored
 

Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS