Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
1,140 ден.
1,140 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament
 • Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament
 • Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament
 • Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament
 • Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament
 • Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament

Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament

5,600 ден.
Price in reward points: 200
Product Code: SS47
Reward Points: 15
Availability: Out Of Stock
Qty:
Ninabox® "Princess Margaret" white pearl ornament .Сетот е изработен со софистициран орнамент вклопен со убавината на бисерот за перфектна убавина. Бидете уникатни секогаш различни гордо истакнувајте ја убавината со францускиот дизајниран анкит NINA BOX
 
Сет од 2 парчиња- ланче и обетки Made with Swarovski Elements 
Производите доаѓаат спакувани во гифт кутии со лого и сертификат за автентичноста на Swarovski  кристалите
 
ДЕТАЛЕН ОПИС:
 
Stone : Austrian Crystal Made with Swarovski Elements 
Main Metal: 18kt White Gold Plated Alloy
 
Necklace
Stone Shape: Geometry & Round
Pendant Length: 2.0m
Pendant Width: 2.0cm
Stone Color: White 
Total Chain Length: 40cm + 5cm ( Adjustable) ( 17.7 " Length Chain )
Necklace Type: Pendant Necklace Chain
Total Weight: 8.75 Gram
Number of Stone: 1+45
 
Earrings
Total Weight: 7.5 Garm
Stone Shape: Heart & Round
Earrings Length: 1.6cm
Earrings Width: 1.6cm
Stone Color: White 
 
 
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS