Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
3,250 ден.
3,250 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®
 • Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®
 • Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®
 • Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®
 • Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®
 • Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®
 • Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®

Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®

3,900 ден.
Price in reward points: 100
Brand: NINA BOX
Product Code: RI
Reward Points: 15
Availability: In Stock
Qty:

Ring "Dolphin" with Swarovski element crystal Ninabox®

Шармот не почнува со опис. Првиот впечатон на овој уникатен и богат и скап изглед на прстенот ја започнува целата приказна за него. Искрата која ке ја постигнат малите кристали изработени со јасна и кристална дефениција одаваат интензитет............ова е процес кој бара макотрпна работа и труд но вреди за крајниот резултат. Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш. Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите. Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)  

Charming doesn't begin to describe this engaging and expensive-looking micro pave CZ and silver dolphin ring from Somchintana. The sparkle achieved from micro pave is worth the labor intensive process it requires... the result is unparalleled shimmer!

With Love Nina Box Macedonia

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS