Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
3,250 ден.
3,250 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®
 • Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®
 • Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®
 • Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®
 • Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®
 • Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®
 • Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®
 • Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®

Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®

3,700 ден.
Price in reward points: 100
Brand: NINA BOX
Product Code: RI01
Reward Points: 15
Availability: In Stock
Qty:
Прстен "Ceramic Shinning Crystal" Ninabox®                                                                                                                                       Уникатно парче накит од новата колекција изработена од керамина. Три прстени во едно. Нешто ново ине секојдневно но совршено убаво.    Накит којшто не ве огораничува  во стилот. Не постои можност за алергии.                                                                                                           Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.                                                                                  Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)  
Елегантен прстен кој блеска специјално дизајниран со уникатна структура.
Блескавиот кристал го дополнува дизајнот на перфектна симетрија 
Висок квалитет, перфектен дизајн! Ке го обожавате
 
 
 
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!
 

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS