Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
1,140 ден.
1,140 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design
 • Ninabox® "Guardian Angel" Original Design

Ninabox® "Guardian Angel" Original Design

3,850 ден.
Price in reward points: 150
Product Code: NE78
Reward Points: 15
Availability: Out Of Stock
Qty:

Ninabox® "Guardian Angel" Original Design  

Кога битните моменти ке дојдат ,секогаш мислиме што да подарме на саканата личност а тоа да ја изразува вашите вистински чуства и љубовта кон неа.Со ова парче накит таа ја носи љубовта со неа насекаде. Но најважното е дека овој подарок е уникатен и вечен и единствено може да биде носен од ангелот на моето срце. Бидејки љубовта е  единственото нешто кое можеме да го носиме секаде каде и да одиме. Токму затоа ова парче накит е создадено.                           Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш.                                                                                                                                 Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.                                                                                                                                 Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)  

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS