Latest
-21%
"Ninabox®  "Bow" SILVER  ring with Swarovski element crysta
2,200 MKD2,800 MKD
2,200 MKD2,800 MKD
-39%
"Infinity" Silver Necklace Made with Swarovski Crystals
2,200 MKD3,600 MKD
2,200 MKD3,600 MKD
Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
  • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
  • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
  • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
  • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
  • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
  • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
  • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®

Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®

1,400 MKD2,800 MKD
Ex Tax: 1,400 MKD Price in reward points: 150
Product Code: ER83
Reward Points: 10
Availability: In Stock
Qty:
Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox® 
 
Дизајн од кој трепери срцето на секоја жена. Црниот кристал совршено вклопен со вашиот гардеробер.  Црните обетки за дневна кежуал варијанта  и опуштен изглед, или совршено елегантни на вечерната тоалета.
Уживајте во привилегијата секогаш да бидете уникатни. Ние постоиме за вас
Со љубов Нина Бох Македонија 
Секое парче накит доага спакувано во кутија со лого, сертификат за автентичноста на Swarovski кристалите и гаранција за квалитет од Нина Бох
Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш.                                                                                                                                                                      Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.                                                                                                                                            Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања).          
 
 
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!                                                                                                                                                          

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2019. UKION SHOPS