Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
1,140 ден.
1,140 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Прстен "Valentine's day" Ninabox®
 • Прстен "Valentine's day" Ninabox®
 • Прстен "Valentine's day" Ninabox®
 • Прстен "Valentine's day" Ninabox®
 • Прстен "Valentine's day" Ninabox®
 • Прстен "Valentine's day" Ninabox®
 • Прстен "Valentine's day" Ninabox®

Прстен "Valentine's day" Ninabox®

3,900 ден.
Price in reward points: 120
Product Code: RI26
Reward Points: 12
Availability: In Stock
Qty:
Прстен "Valentine's day" Ninabox®
Прекрсниот бел кристал кој се прелева во сино остава без здив. 
Патентиран дизајн на Ninabox® . Сите производи доаѓаат спакувани во гифт кутии со лого .
Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш и Swarovski кристал.                                                                                                                                Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.                                                                                                                                        Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)                                                                                                                                                                           
 
 
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS