Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
3,250 ден.
3,250 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
 Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®
 • Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®
 • Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®
 • Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®
 • Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®
 • Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®
 • Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®
 • Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®

Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®

4,200 ден.
Price in reward points: 120
Product Code: RI28
Reward Points: 20
Availability: In Stock
Qty:
 
Прстен "Heart Of The Sea" Ninabox®                                                                                                                                        
Одсекогаш, подарок на  кристал меѓу пријатели има значење и симболизира НАДЕЖ за повторно видување. 
 Инспирацијата за овој прстен доага од длабочината на океанот. Од безвременската љубовна приказна на Титаник. Одсекогаш, подарок на  кристал меѓу пријатели има значење и симболизира НАДЕЖ за повторно видување. Кристалот во форма на  срце со идеален финиш од линии со бел транспарентен кристал е крајниот тач за полниот ефект.                                                                                           
 Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш.                                                                       
Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.  Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)   
 
Детален Опис
Metal: 18Kt White Gold Plated
Stone: Swarovski Crystal
Main Stone Shape: Heart & Round
Main Stone Color: Ocean Blue & Clear
Total Weight: 29.5 Gram
 
 
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS