Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
3,250 ден.
3,250 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice
 • Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice

Прстен "Blue Star" Колекција Nice Nice

3,900 ден.
Price in reward points: 100
Product Code: RI29
Reward Points: 15
Availability: In Stock
Qty:
Прстен "Blue Stars" ring with Marine Blue Austrian crystal                                                                                                                         
Овој прстен е вистински орнамент кој секого го остава безздив.  Сините 3 ѕвезди и белите кристали се дополнуваат во целост за совршено добар изглед кој одава богат и префинет изглед.                                      
Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш.                                                                     
Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.  Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)                        
 
Детален Опис
Metal: 18k White Gold Plated
Stone: Swarovski Crystal
Main Stone Shape: Star & Round
Main Stone Color: Blue & Clear
Ring Size:  54, 55, 56 , 57/  6,5,  7, 8
Total Weight: 17.13 Gram
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS