Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
3,250 ден.
3,250 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®
 • Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®
 • Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®
 • Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®
 • Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®
 • Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®
 • Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®
 • Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®

Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®

3,700 ден.
Price in reward points: 120
Product Code: RI38
Reward Points: 15
Availability: In Stock
Qty:
Прстен "Blue Wacke Rose "Ninabox®                                                                                                                                                   
 
За овој прстен постои уште едно име , се вика  "blue dream". Прекрасен прстен во форма на син цвет многудетално изработен со бубамара во вратнешноста. Довршен со сини и бели кристали и искомбинирам со златна боја. Уникатно парчеизработено рачно.ке ви помогне секогаш да ја почуствувате пролетта околу вас. Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш.                                         Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.   Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)  
 
Детален опис
Stone : Swarovski Crystal
Material : Blue Wacke
Main Metal: 18Kt Gold Plated
Main Stone Color : Clear & Blue
Stone Shape:  Round 
Total Weight: 24.78  Gram
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!

 

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS