Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
1,140 ден.
1,140 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
 • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
 • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
 • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
 • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
 • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
 • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®
 • Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®

Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox®

2,800 ден.
Price in reward points: 150
Product Code: ER83
Reward Points: 10
Availability: Out Of Stock
Qty:
Обетки "Dandelion" Earrings with black crystal Ninabox® 
 
Дизајн од кој трепери срцето на секоја жена. Црниот кристал совршено вклопен со вашиот гардеробер.  Црните обетки за дневна кежуал варијанта  и опуштен изглед, или совршено елегантни на вечерната тоалета.
Уживајте во привилегијата секогаш да бидете уникатни. Ние постоиме за вас
Со љубов Нина Бох Македонија 
Секое парче накит доага спакувано во кутија со лого, сертификат за автентичноста на Swarovski кристалите и гаранција за квалитет од Нина Бох
Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш.                                                                                                                                                                      Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.                                                                                                                                            Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања).          
 
 
Гаранција: За секое купено парче накит гарантираме враќање на парите доколку не сте задоволни од квалитетот на производот!                                                                                                                                                          

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS