Обетки "Dandelion" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Достапност :
 1 на залиха

Категорија : Обетки Ninabox®

Производител : Ninabox®

1.650 ден. 2.200 ден.

Опис

Обетки изработени од сребро 925 и кристал на swarovski 

За перфектно добра комбинација и полн погодок за подарок 

Ние ветуваме насмевка на сечие лице при отварање на кутиите на Нина Бох 

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики