Latest
Neckles "SWAN " Ninabox® Neckles "SWAN " Ninabox®
2,500 ден.
2,500 ден.
Set "Tears of an angel" Ninabox® Set "Tears of an angel" Ninabox®
5,600 ден.
5,600 ден.
Neckles "Heart shaped" Ninabox® Neckles "Heart shaped" Ninabox®
4,400 ден.
4,400 ден.
Braceslet "Multicolor" Ninabox® Braceslet "Multicolor" Ninabox®
2,180 ден.
2,180 ден.
 Charms Ninabox® Charms Ninabox®
3,250 ден.
3,250 ден.
"Vintage blue Ring" Ninabox® "Vintage blue Ring" Ninabox®
3,900 ден.
3,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®  Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
4,450 ден.
4,450 ден.
Set "Venice Dreamland" Ninabox® Set "Venice Dreamland" Ninabox®
5,900 ден.
5,900 ден.
Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®
 • Ланче "Blue Heart"  Ninabox®

Ланче "Blue Heart" Ninabox®

4,450 ден.
Price in reward points: 150
Product Code: NE55
Reward Points: 10
Availability: In Stock
Qty:

 Ланче "Blue Heart"  Ninabox®    

Другото име за ова парче накит е  "True freedom" - вистинска слобода. Големината на кристалот и деталите со мултиколорни кристали околу кристалот го прават ова парче уникатно и му даваат душа.  Дозволете накитот да зборува за вас                  
Основата е изработена од антиалергентски челик, и позлата 18к злато -3мм финиш.                                                                        
Добивате гаранција за квалитет од Нина Бох и сертификат за автентичноста на кристалите.                                                                            
Начин на чување е опишан на гаранциите. Гаранција 6 месеци(без надворешни оштетувања)            
 
Колекција "Venice Dreamland"  Ninabox®    
Убавината на Венеција, пренесена преку дизајнот на НинаБох
Почуствувајте го занесот на магично сината боја на кристалот
Уживајте во уникатноста 
Со љубов  Нина Бох

Write a review

Your Name:

Your Review:

Note: HTML is not translated!

Rating: Bad Good

Enter the code in the box below:

Related Products
Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS