Сет ""Whale taill" Ninabox®

   (1 Оценувања)
Достапност :
 2 на залиха

Категорија : Сет Ninabox®

Производител : Ninabox®

3.600 ден. 4.600 ден.

Опис

Сет изработен од сребро 925 и син енемел 

Прекрасна интерпретација на синиот кит 

Надополенете ја вашатата летна колекција и оставете впечаток каде и да се појавите 

 

Оценки од корисници

2022-05-30

Оценете го продуктот

Карактеристики