Сет "The eye " Ninabox®

   (0 Оценувања)
Достапност :
 1 на залиха

Категорија : Сет Ninabox®

Производител : Ninabox®

3.800 ден. 4.400 ден.

Опис

Сет обетки и ланле со син енемел дизајниран за да го надополни вашиот изглед и да ја истакне вашата убавина

Едноставно убаво парче накит за вашите сакани 

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики