Чармс приверзоци "Angels" Ninabox®

   (0 Оценувања)
Модел на приверзок :
Достапност :
 Распродадено


Производител : Ninabox®

Чармс приверзоци  "Angels" Ninabox®

1.450 ден. 1.850 ден.

Опис

Привезочиња модел Ангел, прекрасен додаток за вашата алка 

Вооедно и одличен избор за подарок на вашите сакани

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики