Алка "Infinity 2" Ninabox®

   (2 Оценувања)
Модел на алка:
Достапност :
 5 на залиха

Категорија : Алки Ninabox®

Производител : Ninabox®

1.650 ден. 2.450 ден.

Опис

Моделот на алка со приверзок бесконечност е секогаш прав избор

Алки зработени од сребро 925 и кристал на swarovski 

Совршен подарок за вас или за вашите сакани

Оценки од корисници

2022-05-30
2022-05-30

Оценете го продуктот

Карактеристики