About Us

Нина Бокс фешан е Ексклузивен увозник на брендот NINA BOX Made with Swarovski elements.

Време е да  да го збогатиме изборот и понудата на ексклузивен дизајниран накит во Македонија по цени прифатливи за секого.

Нашата цел е сите наши клиенти да бидат задоволни. Насмевка на сечие лице при отворање на Нина Бох кутиите. Ке бидеме присутни за сите ваши потреби и ќе ви помогнеме да ја изразите вашата убавина на уникатен начин со уникатен дизајн.

Нудиме широк асортиман на производи потпишани од нашата дизајнерка Ланчиња, алки, обетки, прстени, сетови и Патентиран дизајн и колекции на НИНА БОХ. Накитот е изработен од исклучително квалитетен материјал (платиниум, 925 сребро, 18К злато), совршена изработка до најситни финеси, согласно со правилата и контроли за квалитет.
 
НИНА БОХ ги поседува сите ЕУ сигурносни стандарди и е беспрекорно безбеден за користење бидејќи не користи олово кое може да ги оштети нервите и да предизвика анемија, не користи никел кој предизвикува алергии, црвенило и акни, ниту кадмиум кој пак може да им наштети на бубрезите и мозокот.

Nina Box е француски дизајниран накит изработен со SWAROVSKI кристали. А вие Сега ја имате можноста да купувате накит од познатиот светски бренд NINA BOX онлајн директно од вашиот компјутер. Уникатен стајлинг перфекно акцентирана убавина и неодоливи цени. Вршиме достава до вашиот дом сосема бесплатно за секој купен производ.

Производите доаѓаат спакувани во кутии брендирани на NINA BOX и секако сертификати за афтентичноста на SWAROVSKI кристалите, се перфектно добри за изненадување и подарок на саканите и блиски личности. За било каква информација слободно контактирајте не, пишете ни порака или побарајте не на 071/263-443

Ninabox.mk © 2021. UKION SHOPS